نمایش فایل: دانلود مجموعه نقشه های GIS شهرستان سقز

در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان دانلود مجموعه نقشه های GIS شهرستان سقز را مشاهده می نمایید.
دانلود رایگان نقشه های GIS , دانلود لایه های جی ای اس شهرستان سقز , نقشه های GIS سقز , شیپ فایل GIS شهرستان سقز

مجموعه ارائه شده حاوی داده های جدید GIS مختلفی از شهرستان سقز می باشد. در اینجا تلاش شده تا شیپ فایل های GIS اطلاعات پایه و ضروری شهرستان سقز ارائه گردد. این مجموعه فایل GIS حاوی لایه های مرتبط با تقسیمات سیاسی، لایه های مرتبط با زمین و کاربری اراضی، لایه رقومی ارتفاعی یا همان DEM و لایه های مختلف دیگر که در زیر لیست شده اند می باشد.

در این مجموعه تلاش گردید لایه های به روز مرتبط با این شهرستان ارائه شود لذا:

در زیر به صورت موردی و جزئی کلیه لایه های GIS مرتبط با شهرستان سقز لیست شده اند. فرمت لایه ها شامل لایه های پلی گونی، خطی و یا نقطه ای همراه با جدول کامل اطلاعات توصیفی با فیلدهای اطلاعاتی (Attribute Table) گوناگون مرتبط می باشند که به شرح ذیل اشاره شده است:

دو نکته:

امیدواریم مورد رضایت شما قرار گیرد%


مطالب دیگر:
🔍بررسي مفهوم رهبري در جامعه در آثار رومي با تاكيد بر مثنوي معنوي 40 ص🔍بررسي نحوه بيمه باغات 29 ص🔍بررسي نيروگاه سيکل ترکيبي🔍بررسي وضعيت برگزاري اردوهاي دانش آموزان - Copy🔍بررسي وضعيت و امكان سنجي بازيابي و توليد مواد با ارزش از ضايعات كشاورزي و صنايع تبديلي وابسته 14 ص🔍بررسي وضعيت و امكان سنجي بازيابي و توليد مواد با ارزش از ضايعات كشاورزي و صنايع تبديلي وابسته 12🔍بررسي-افت-تحصيلي-رياضي-ابتدائي-128-ص🔍بررسی-موانع-استقرار-سیستم-آمار-های-دولت-GFS-55-ص🔍برزخ از ديدگاه قرآن و سنت🔍بزرگترین-عدد-اول-14-ص🔍بزها رفتار، تنش و مديريت🔍بزهكاري زنان 11 ص🔍بعضي-از-كاربردهاي-قانون-دوم-ترموديناميك-23-ص🔍بلایای طبیعی(زلزله، آتش سوزی، و ...)🔍بلوغ 23 ص🔍بلوغ و بحران بيولوژيكي عاطفي 30 ص🔍بلوغ یا نوجوانی 11 ص🔍بلوک بتنی🔍بمباران 8 سال دفاع مقدس🔍بندپايان🔍به سوي نسل بعدي جمعيت و الگوهاي برنامه ريزي آموزشي 33 ص🔍به کار گیری لوازم وسایل آبیاری بهینه 22 ص🔍بهداشت روانی 12 ص🔍بهرهگيرى از ابعاد سياسى حج 18 ص🔍بهرهگيرى از ابعاد سياسى حج